dr Marcin Grzebyk

lek. Marcin Grzebyk- absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Lodzi w 2000 roku. Pracownik naukowy, prowadzi badania naukowe w dziedzinie elastografii elastografii statycznej, od przyszłego roku planuje badania w obszarze elastografii dynamicznej, w chwili obecnej prowadzi badania współpracując z PAN i PTU w tym obszarze, kończąc doktorat w tym zakresie. Absolwent licznych kursów podyplomowych w dziedzinie ultrasonografii w kraju i za granicą m.in Europejskiego Towarzystwa Ultrasonografii (EFSUMB), Akademii Ultrasonografii w Dusseldorfie, Roztoczanskiej Szkoły Ultrasonografii, Dolnośląskiej Szkoły Ultrasonografii, zakończone certyfikatami.

Członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii i Europejskiego Towarzystwa Ultrasonografii. Wykonuje badania ultrasonograficzne naukowe i komercyjne od 10 lat.

Współpracuje z lekarzami i badaczami pochodzącymi z największych ośrodków medycznych w Warszawie m .. in klinik ortopedycznych, największych warszawskich szpitali, Centrum Onkologii, Szpitala Medicover, Spółdzielni Rentgenologów. Pozostałe zainteresowania naukowe to: zastosowanie drukowania 3D w medycynie, fotografia, bionika.

Godziny przyjęć

PONIEDZIAŁEK 9.30 – 13.00
ŚRODA 9.00 – 11.30
CZWARTEK 15.00 – 19.00
PIĄTEK 11.00 – 14.30Zapraszamy również do lekarzy innych specjalizacji. Od 1998 roku zapewniamy dostęp do uznanych i uważanych za najlepszych lekarzy w Warszawie i całej Polsce.