dr Katarzyna Dudziec

Katarzyna Dudziec – laryngolog

Otolaryngolog, specjalista II stopnia. Od 17 lat pracuje w Klinice Otolaryngologii w Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie, pod kierownictwem prof. Andrzeja Kukwy.

Katarzyna Dudziec od wielu lat zajmuje się problemami związanymi z zaburzeniami oddychania podczas snu, u dorosłych i u dzieci. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem operacyjnym chorych z zespołem snu z bezdechem, zwłaszcza operacyjnym udrożnieniem nosa (operacje skrzywionej przegrody nosowej, zmniejszenie małżowin nosowych, usunięcie polipów nosa) oraz poszerzenie cieśni gardła (uvulopalatopharyngoplastyka).

Katarzyna Dudziec ponadto zajmuje się leczeniem (głównie operacyjnym) pacjentów z przewlekłym zapaleniem zatok obocznych nosa, przewlekłym zapaleniem migdałków podniebiennych, a także dzieci z przerostem migdałków podniebiennych, migdałka gardłowego, z wysiękowym zapaleniem uszu.

Katarzyna Dudziec w Klinice Kabaty pracuje od 9 lat, zajmując się leczeniem dorosłych i dzieci z ostrymi i przewlekłymi schorzeniami górnych dróg oddechowych (nosa i zatok, gardła, krtani, tchawicy) oraz leczeniem operacyjnym chorych głównie z niedrożnością nosa. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem, Polskiego Towarzystwa Rynologicznego, Polskiego Towarzystwa Otolaryngologii Dziecięcych.

Katarzyna Dudziec przyjmuje w piątek 170.00 – 18.00

Katarzyna Dudziec to bardzo dobry i polecany laryngolog.Zapraszamy również do lekarzy innych specjalizacji. Od 1998 roku zapewniamy dostęp do uznanych i uważanych za najlepszych lekarzy w Warszawie i całej Polsce.